Fixtures
Saturday Intermediate Cup
Final
28.
TBC
Winner of Tie 26
v
Winner of Tie 27
Semi-Final
26.
18/01/25
15:00
Winner of Tie 22
v
Winner of Tie 23
27.
18/01/25
15:00
Winner of Tie 24
v
Winner of Tie 25
Quarter-Final
22.
23/11/24
15:00
Winner of Tie 14
v
Winner of Tie 15
23.
23/11/24
15:00
Winner of Tie 16
v
Winner of Tie 17
24.
23/11/24
15:00
Winner of Tie 18
v
Winner of Tie 19
25.
23/11/24
15:00
Winner of Tie 20
v
Winner of Tie 21
2nd Round
14.
19/10/24
15:00
Winner of Tie 1
v
Winner of Tie 2
15.
19/10/24
15:00
Winner of Tie 3
v
Winner of Tie 4
16.
19/10/24
15:00
Buntingford Town Reserves
v
Winner of Tie 5
17.
19/10/24
15:00
Winner of Tie 6
v
St Albans City FC Academy Academy
18.
19/10/24
15:00
Winner of Tie 7
v
Winner of Tie 8
19.
19/10/24
15:00
Winner of Tie 9
v
Sarratt Reserves
20.
19/10/24
15:00
Winner of Tie 10
v
Winner of Tie 11
21.
19/10/24
15:00
Winner of Tie 12
v
Winner of Tie 13
1st Round
1.
21/09/24
15:00
Croxley Green First
v
Sandridge Rovers Reserves
Normal
2.
21/09/24
14:00
Baldock Town Reserves
v
Colney Heath FC Reserves
Normal
3.
21/09/24
15:00
Old Parmiterians First
v
AFC Welwyn Development
Normal
4.
21/09/24
15:00
Harpenden Town Development
v
Oxhey First
Normal
5.
21/09/24
15:00
Evergreen FC First
v
Wormley Rovers Reserves
Normal
6.
21/09/24
15:00
Berkhamsted FC U23 Berkhamsted Developme
v
Sandridge Rovers First
Normal
7.
21/09/24
15:00
Westmill First
v
Tring Athletic U 23
Normal
8.
21/09/24
15:00
Buffs FC Saturday First
v
Ware United Football Club Reserves
Normal
9.
21/09/24
15:00
Everett Rovers Saturday Reserve
v
Waltham Cross FC FC
Normal
10.
21/09/24
15:00
Letchworth Garden City Eagles Under 23
v
Hatfield United First
Normal
11.
21/09/24
15:00
Bovingdon Reserves
v
Sawbridgeworth Town Reserves
Normal
12.
21/09/24
15:00
Codicote Reserves
v
Lemsford First
Normal
13.
21/09/24
15:00
Cuffley Seniors Reserves
v
Hatfield Athletic First
Normal
Teams with a Bye into the next round
Buntingford Town Reserves
Bye
Sarratt Reserves
Bye
St Albans City FC Academy Academy
Bye