Fixtures
Sunday Intermediate Cup
Final
52.
06/04/25
10:00
Winner of Tie 50
v
Winner of Tie 51
Semi-Final
50.
09/03/25
10:00
Winner of Tie 46
v
Winner of Tie 47
51.
09/03/25
10:00
Winner of Tie 48
v
Winner of Tie 49
Quarter-Final
46.
19/01/25
10:00
Winner of Tie 38
v
Winner of Tie 39
47.
19/01/25
10:00
Winner of Tie 40
v
Winner of Tie 41
48.
19/01/25
10:00
Winner of Tie 42
v
Winner of Tie 43
49.
19/01/25
10:00
Winner of Tie 44
v
Winner of Tie 45
3rd Round
38.
24/11/24
10:00
Winner of Tie 22
v
Winner of Tie 23
39.
24/11/24
10:00
Winner of Tie 24
v
Winner of Tie 25
40.
24/11/24
10:00
Winner of Tie 26
v
Winner of Tie 27
41.
24/11/24
10:00
Winner of Tie 28
v
Winner of Tie 29
42.
24/11/24
10:00
Winner of Tie 30
v
Winner of Tie 31
43.
24/11/24
10:00
Grange United First
v
Winner of Tie 33
44.
24/11/24
10:00
Winner of Tie 34
v
Winner of Tie 35
45.
24/11/24
10:00
Winner of Tie 36
v
Winner of Tie 37
2nd Round
22.
27/10/24
10:00
Winner of Tie 1
v
Winner of Tie 2
23.
27/10/24
10:00
Winner of Tie 3
v
Winner of Tie 4
24.
27/10/24
10:00
Winner of Tie 5
v
Winner of Tie 6
25.
27/10/24
10:00
Winner of Tie 7
v
Winner of Tie 8
26.
27/10/24
10:00
Winner of Tie 9
v
Winner of Tie 10
27.
27/10/24
10:00
Winner of Tie 11
v
Winner of Tie 12
28.
27/10/24
10:00
Hemel Tudors First
v
Athletico Corvale First
Normal
29.
27/10/24
10:00
Everett Rovers First
v
Six Bells Sunday Reserves
Normal
30.
27/10/24
10:30
Niche FC Niche FC
v
Classified FC Classified FC Firsts
Normal
31.
27/10/24
10:30
North Herts Hatters First
v
The Herts Prodigies First
Normal
32.
27/10/24
10:00
Grange United First
v
The Old Bull FC First
Home Win - walkover
33.
27/10/24
10:00
Winner of Tie 13
v
Hoddesdon FC First
34.
27/10/24
10:00
Winner of Tie 14
v
Winner of Tie 15
35.
27/10/24
10:00
Winner of Tie 16
v
Winner of Tie 17
36.
27/10/24
10:00
Winner of Tie 18
v
Winner of Tie 19
37.
27/10/24
10:00
Winner of Tie 20
v
Winner of Tie 21
1st Round
1.
29/09/24
10:00
Leggatts FC
v
Bullsmoor United First
Normal
2.
29/09/24
10:00
St Ippolyts FC First
v
CF Watford Continentals First
Normal
3.
29/09/24
10:00
Pinewood First
v
Gossoms End FC
Normal
4.
29/09/24
10:00
Little Heath Sunday First
v
The Red Lion FC First
Normal
5.
29/09/24
10:00
Berkhamsted Tornadoes Reserves
v
FC Tudors First
Normal
6.
22/09/24
10:30
WGC Stormers First
v
Fairfield Park Fairfield Park FC
Normal
7.
29/09/24
10:30
Northaw Reserves
v
Crown FC First
Normal
8.
29/09/24
10:30
Cross FC First
v
GSS First
Normal
9.
29/09/24
10:30
Ware Herts FC First
v
BWSC First
Normal
10.
29/09/24
10:00
Old Fullerians First
v
Hitchin Rovers FC First
Normal
11.
29/09/24
10:00
The Cock FC First
v
The Chequers First
Normal
12.
29/09/24
10:00
Sparta Phoenix FC First
v
Queens Herts Rangers FC Queens Herts Ran
Normal
13.
29/09/24
10:30
Hemel Albion FC First
v
Cronies FC Cronies FC
Normal
14.
29/09/24
10:30
Cheshunt Rovers First
v
Phoenix Reserves
Normal
15.
29/09/24
10:30
Northside Spartans NORTHSIDE SPARTANS
v
Bishop's Stortford Swifts Sunday A
Normal
16.
29/09/24
10:00
Welwyn Rangers First
v
6 of Herts FC
Normal
17.
29/09/24
10:30
Real Cheshunt First
v
St Josephs South Oxhey Reserves
Normal
18.
29/09/24
10:00
Forza Watford Forza Watford FC
v
Strafford Arms FC Reserves
Normal
19.
29/09/24
10:00
Down and Under FC Down and Under FC
v
Sawbo Sawbo FC
Normal
20.
29/09/24
10:00
Harpenden Colts Old Boys First
v
Royston Rangers First
Normal
21.
29/09/24
10:00
Abbots Langley Club FC First
v
Bishop's Stortford Wanderers Bishop's St
Normal
Teams with a Bye into the next round
Athletico Corvale First
Bye
Classified FC Classified FC Firsts
Bye
Everett Rovers First
Bye
Grange United First
Bye
Hemel Tudors First
Bye
Hoddesdon FC First
Bye
Niche FC Niche FC
Bye
North Herts Hatters First
Bye
Six Bells Sunday Reserves
Bye
The Herts Prodigies First
Bye
The Old Bull FC First
Bye